ROLETY

Współpracujemy m.in. z firmami Portos i Domex, producentemi wysokiej jakości rolet okiennych.

portos

Rolety zewnętrzne i rolety nadstawne firmy Portos stanowią doskonałą osłonę przeciwsłoneczną i przeciwwłamaniową. Skutecznie chronią przed chłodem, pozwalają uniknąć dużego nasłonecznienia, pozwalają ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem mieszkania zimą, pozwalają zachować prywatność.
Nasza oferta zawiera zarówno rolety zewnętrzne aluminiowe, jak i rolety PCV, które można montować zarówno na elewacji w budynku już istniejącym, jak i w czasie montażu okna, jako część systemu okiennego w budynkach dopiero powstających (rolety nadstawne).

Rolety zewnętrzne Portos

Rolety zewnętrzne Rolety zewnętrzne Rolety zewnętrzne Rolety zewnętrzne

Rolety podtynkowe Portos

roleta podtynkowa roleta podtynkowa roleta podtynkowa roleta podtynkowa

Rolety nadstawne Portos

Roleta nadstawna Roleta nadstawna Roleta nadstawna Roleta nadstawna

Więcej na www.portosrolety.pl

domex

Rolety firmy DOMEX są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym, nadprożowym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

Rolety Domex

Roleta Domex

Więcej na www.domex.chojnow.biz